2022 Denboraldia 1. Taldea
HONDARRIBIKO ARRANTZALEEN KOFRADIAKO XVI. BANDERA
- Data
2022 Abu 7 - Ordua
11:30 - Linean (4 kale, 4 luze)
- Hondarribia (Gipuzkoa) Mapa ikusiMapa gorde
Sailkapena
Elkartea | Denbora | Puntuak | |
---|---|---|---|
1º | S.D.R. PEDREÑA | 20:46,75 | 12 |
2º | SANPEDROTARRA | 20:56,12 | 11 |
3º | CASTRO CANTERAS DE SANTULLAN | 21:04,03 | 10 |
4º | SAN JUAN | 21:11,40 | 9 |
5º | ARKOTE SEGUROS BILBAO | 21:17,82 | 8 |
6º | MATRIX HONDARRIBIA | 21:19,27 | 7 |
7º | DELTECO ZUMAIA | 21:19,47 | 6 |
8º | DEUSTO BILBAO | 21:25,09 | 5 |
9º | ZARAUTZ GESALAGA OKELAN | 21:32,81 | 4 |
10º | BUSTURIALDEA | 21:48,40 | 3 |
11º | CAMARGO CUEVA EL PENDO | 21:59,19 | 2 |
12º | ORIO ORIALKI | 22:04,74 | 1 |
Txandak
1. Txanda | |||||
---|---|---|---|---|---|
Ziabogak | |||||
Kalea | Elkartea | 1 | 2 | 3 | Denbora |
1 | CAMARGO CUEVA EL PENDO | 5:22 | 10:44 | 16:32 | 21:59,19 |
2 | BUSTURIALDEA | 5:20 | 10:40 | 16:30 | 21:48,40 |
3 | ORIO ORIALKI | 5:18 | 10:43 | 16:38 | 22:04,74 |
4 | DEUSTO BILBAO | 5:14 | 10:30 | 16:12 | 21:25,09 |
2. Txanda | |||||
---|---|---|---|---|---|
Ziabogak | |||||
Kalea | Elkartea | 1 | 2 | 3 | Denbora |
1 | MATRIX HONDARRIBIA | 5:12 | 10:26 | 16:09 | 21:19,27 |
2 | ZARAUTZ GESALAGA OKELAN | 5:21 | 10:34 | 16:22 | 21:32,81 |
3 | DELTECO ZUMAIA | 5:16 | 10:27 | 16:11 | 21:19,47 |
4 | CASTRO CANTERAS DE SANTULLAN | 5:13 | 10:24 | 15:59 | 21:04,03 |
3. Txanda | |||||
---|---|---|---|---|---|
Ziabogak | |||||
Kalea | Elkartea | 1 | 2 | 3 | Denbora |
1 | SAN JUAN | 5:15 | 10:19 | 16:06 | 21:11,40 |
2 | SANPEDROTARRA | 5:15 | 10:14 | 15:58 | 20:56,12 |
3 | ARKOTE SEGUROS BILBAO | 5:16 | 10:21 | 16:10 | 21:17,82 |
4 | S.D.R. PEDREÑA | 5:10 | 10:12 | 15:49 | 20:46,75 |
Igo
Abuztua 21 | XLIX IKURRIÑA VILLA DE BILBAO | Bizkaia |
Abuztua 20 | ZARAUTZ ARRAUN ELKARTEAREN XIII. IKURRIÑA | Gipuzkoa |
Abuztua 15 | BANDERA CIUDAD DE CASTRO URDIALES | Cantabria |
Abuztua 13 | PLENTZIAKO XXXIII IKURRIÑA | Bizkaia |
Abuztua 7 | HONDARRIBIKO ARRANTZALEEN KOFRADIAKO XVI. BANDERA | Gipuzkoa |
Uztaila 30 | XXX BANDERA DEL AYUNTAMIENTO DE CAMARGO | Cantabria |
Uztaila 23 | 8ª JORNADA LIGA ARC 1 ILLUNBE | Gipuzkoa |
Uztaila 17 | ORIO KANPIÑA IV. BANDERA | Gipuzkoa |
Uztaila 16 | XVII BANDERA MARINA DE CUDEYO GRAN PREMIO DYNASOL | Cantabria |
Uztaila 9 | CMO VALVES BANDERA | Gipuzkoa |
Uztaila 3 | ELANTXOBEKO XXXIV TRAINERU ESTROPADA | Bizkaia |
Uztaila 2 | 3ª JORNADA LIGA ARC1 CASTRO URDIALES | Cantabria |
Ekaina 26 | ZUMAIAKO XXXVII. IKURRIÑA | Gipuzkoa |
Ekaina 19 | KEPA DEUN ARRANTZALEEN KOFRADIA XXII. IKURRIÑA | Gipuzkoa |