4
Iruzkinak

2012 Denboraldia  2. Taldea

XXV Bandera de Erandio

  • Data
    2012 Ira 1
  • Ordua
    17:30
  • Banakako erlojupekoa (1 kale, 4 luze)
  • Lutxana - Erandio (Bizkaia) Mapa ikusi

descarga Dosierra

Azken eguneratzea 29-08-2012 19:55

descarga Izen emate Orriak ikusi

Las listas no son definitivas hasta 5 min. antes de cada tanda

descarga Emaitzak deskargatu

Azken eguneratzea 01-09-2012 22:58

Sailkapena

Elkartea Denbora Puntuak
ORIO-BABYAUTO 20:02,76
San Pedro 20:22,58
Trintxerpe Funeraria Vascon. 20:31,06
Getxo A.E. 21:01,00
Donostiarra (B) 21:01,30
Raspas A.E. 21:04,66
Arkote AT 21:09,64
Mundaka 21:23,84
C.N. Luanco 21:29,26
10º C.R. COLINDRES 21:39,82
11º S.D.R. Castro Urdiales 21:43,66
12º Club de Remo Santander 21:47,10
13º Hibaika A.E. 22:07,54

Txandak

1. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 San Pedro 04:39 09:57 15:00 20:22,58
1 ORIO-BABYAUTO 04:36 09:47 14:47 20:02,76
2. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 Hibaika A.E. 05:05 10:53 16:24 22:07,54
1 Club de Remo Santander 04:56 10:41 16:08 21:47,10
1 C.N. Luanco 04:48 10:34 16:00 21:29,26
1 C.R. COLINDRES 04:58 10:37 16:04 21:39,82
1 Mundaka 04:55 10:32 15:56 21:23,84
3. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 Raspas A.E. 05:00 10:24 16:00 21:04,66
1 S.D.R. Castro Urdiales 05:05 10:37 16:16 21:43,66
1 Arkote AT 05:03 10:26 15:58 21:09,64
1 Getxo A.E. 05:01 10:21 15:49 21:01,00
1 Donostiarra (B) 04:47 10:14 15:43 21:01,30
1 Trintxerpe Funeraria Vascon. 04:54 10:03 15:26 20:31,06

Igo

Argazkiak

Iruzkinak (4)

PARA LA ARC: -k esaten du: Duela 7 urteak

las traineras de la ARC-2 remaran en esta regata????¿?¿?¿?? Por favor respondan cuanto antes

troll-lololo -k esaten du: Duela 7 urteak

Sí, reman las de ARC 2 y las del play off entre ARC´s.

Si no me confundo optan a bandera las que no disputan el play off.

troll-lololo -k esaten du: Duela 7 urteak

He leido el dossier y parece que optan a bandera las 14 traineras

Joserra Brizuela -k esaten du: Duela 7 urteak

Hola amigos:

En primer lugar deciros que esta regata no puntuable de la liga ARC-2 así como el play-off y a su vez la liga ABE, os la daré en directo, conectaré a las 16:10 desde Erandio.

Zure Iruzkina

Emaitza guztiak 2012 Denboraldia

Iraila 1 XXV Bandera de Erandio Bizkaia
Abuztua 26 Mundakako XIV. Ikurrina Bizkaia
Abuztua 25 XIX Bandera Ría del Asón Cantabria
Abuztua 18 Bandera de Santander Cantabria
Abuztua 15 XL Bandera Ciudad de Castro-VI Mem. Avelino Ibañez Cantabria
Abuztua 11 Areatako XV. Bandera Bizkaia
Abuztua 4 Plentziako XXIII. Ikurriña Bizkaia
Uztaila 28 Algortako Portuzarra IX Ikurriña Bizkaia
Uztaila 22 V Bandera Bixigu Eguna Gipuzkoa
Uztaila 21 Hibaikako VI. Ikurriña Gipuzkoa
Uztaila 15 IV Bandera Donostiarra Gipuzkoa
Uztaila 8 Pasaiako XXVIII. Ikurrina Gipuzkoa
Ekaina 30 Kofradiaren XVIII. Ikurriña Gipuzkoa
Ekaina 23 VIII Bandera Ayuntamiento de Gozón Asturias