3
Iruzkinak

2012 Denboraldia  2. Taldea

Algortako Portuzarra IX Ikurriña

descarga Dosierra

Azken eguneratzea 24-07-2012 18:31

descarga Izen emate orriak

Las listas no son definitivas hasta 5 min. antes de cada tanda

descarga Emaitzak deskargatu

Azken eguneratzea 28-07-2012 13:25

Sailkapena

Elkartea Denbora Puntuak
Trintxerpe Funeraria Vascon. 20:43,41 13
ORIO-BABYAUTO 20:57,61 12
Arkote AT 21:31,55 11
Getxo A.E. 21:35,87 10
San Pedro 21:37,90 9
S.D.R. Castro Urdiales 21:53,34 8
Donostiarra (B) 21:59,24 7
Raspas A.E. 22:04,33 6
Mundaka 22:07,82 5
10º C.R. COLINDRES 22:20,44 4
11º C.N. Luanco 22:27,83 3
12º Club de Remo Santander 23:07,35 2
13º Hibaika A.E. 23:25,16 1

Txandak

1. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
3 Hibaika A.E. 5:49 11:25 17:42 23:25,16
4 Club de Remo Santander 5:44 11:25 17:36 23:07,35
2. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 C.N. Luanco 5:33 10:53 17:03 22:27,83
2 Mundaka 5:33 10:53 16:49 22:07,82
4 C.R. COLINDRES 5:29 10:56 16:58 22:20,44
3. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 Getxo A.E. 5:26 10:40 16:26 21:35,87
2 Raspas A.E. 5:25 10:45 16:41 22:04,33
3 S.D.R. Castro Urdiales 5:22 10:39 16:33 21:53,34
4 Arkote AT 5:20 10:31 16:21 21:31,55
4. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 Trintxerpe Funeraria Vascon. 5:08 10:14 15:44 20:43,41
2 Donostiarra (B) 5:22 10:41 16:35 21:59,24
3 San Pedro 5:19 10:36 16:17 21:37,90
4 ORIO-BABYAUTO 5:13 10:14 15:50 20:57,61

Igo

Argazkiak

Iruzkinak (3)

guache -k esaten du: Duela 2 urteak

Joserra Brizuela -k esaten du: Duela 2 urteak

Hola amigos:

El sábado a partir de las doce del mediodía podeis seguir la regata de Getxo de la ARC-a, en directo a través de la página "brizuelasports.com" en "online"

Joserra Brizuela -k esaten du: Duela 2 urteak

Donde digo ARC-a quiero decir ARC-2

Zure Iruzkina

Emaitza guztiak 2012 Denboraldia

Iraila 1 XXV Bandera de Erandio Bizkaia
Abuztua 26 Mundakako XIV. Ikurrina Bizkaia
Abuztua 25 XIX Bandera Ría del Asón Cantabria
Abuztua 18 Bandera de Santander Cantabria
Abuztua 15 XL Bandera Ciudad de Castro-VI Mem. Avelino Ibañez Cantabria
Abuztua 11 Areatako XV. Bandera Bizkaia
Abuztua 4 Plentziako XXIII. Ikurriña Bizkaia
Uztaila 28 Algortako Portuzarra IX Ikurriña Bizkaia
Uztaila 22 V Bandera Bixigu Eguna Gipuzkoa
Uztaila 21 Hibaikako VI. Ikurriña Gipuzkoa
Uztaila 15 IV Bandera Donostiarra Gipuzkoa
Uztaila 8 Pasaiako XXVIII. Ikurrina Gipuzkoa
Ekaina 30 Kofradiaren XVIII. Ikurriña Gipuzkoa
Ekaina 23 VIII Bandera Ayuntamiento de Gozón Asturias