3
Iruzkinak

2012 Denboraldia  2. Taldea

Hibaikako VI. Ikurriña

  • Data
    2012 Uzt 21
  • Ordua
    12:00
  • Banakako erlojupekoa (1 kale, 4 luze)
  • Pasaia (Gipuzkoa) Mapa ikusi

descarga Dosierra

Azken eguneratzea 18-07-2012 18:58

descarga Izen emate orriak

Las listas no son definitivas hasta 5 min. antes de cada tanda

descarga Emaitzak deskargatu

Azken eguneratzea 21-07-2012 13:14

Sailkapena

Elkartea Denbora Puntuak
Trintxerpe Funeraria Vascon. 20:13,48 13
ORIO-BABYAUTO 20:24,84 12
Donostiarra (B) 20:46,78 11
San Pedro 20:52,40 10
Getxo A.E. 20:57,38 9
Arkote AT 20:58,44 8
S.D.R. Castro Urdiales 21:04,68 7
Raspas A.E. 21:10,14 6
Mundaka 21:23,30 5
10º C.R. COLINDRES 21:38,06 4
11º C.N. Luanco 21:59,90 3
12º Club de Remo Santander 22:12,46 2
13º Hibaika A.E. 22:31,24 1

Txandak

1. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 Club de Remo Santander 5:21 10:52 16:42 22:12,46
1 Hibaika A.E. 5:21 10:58 16:53 22:31,24
1 C.N. Luanco 5:19 10:48 16:33 21:59,90
1 C.R. COLINDRES 5:15 10:37 16:19 21:38,06
1 Mundaka 5:11 10:30 16:08 21:23,30
1 Getxo A.E. 5:05 10:22 15:47 20:57,38
1 Raspas A.E. 5:07 10:28 15:56 21:10,14
2. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 S.D.R. Castro Urdiales 5:11 10:22 15:54 21:04,68
1 Arkote AT 5:07 10:20 15:50 20:58,44
1 San Pedro 5:03 10:15 15:44 20:52,40
1 Donostiarra (B) 5:04 10:13 15:40 20:46,78
1 ORIO-BABYAUTO 5:03 10:06 15:28 20:24,84
1 Trintxerpe Funeraria Vascon. 4:55 9:56 15:12 20:13,48

Igo

Argazkiak

Iruzkinak (3)

eva -k esaten du: Duela 2 urteak

Aupa Orio,gogor eta aurrera

Joserra Brizuela -k esaten du: Duela 2 urteak

Estamos dando en directo la regata de Pasajes de liga ARC-2. Comienza a las doce.

Esta tarde ARC-1 desde Camargo.

Mañana por la mañana (12:00 h) ACT desde San Pedro y por la tarde ARC-2 desde Orio regata de ARC-2 a las seis.

Joserra Brizuela -k esaten du: Duela 2 urteak

Perdodn estoy en "brizuelasports.com"

Zure Iruzkina

Emaitza guztiak 2012 Denboraldia

Iraila 1 XXV Bandera de Erandio Bizkaia
Abuztua 26 Mundakako XIV. Ikurrina Bizkaia
Abuztua 25 XIX Bandera Ría del Asón Cantabria
Abuztua 18 Bandera de Santander Cantabria
Abuztua 15 XL Bandera Ciudad de Castro-VI Mem. Avelino Ibañez Cantabria
Abuztua 11 Areatako XV. Bandera Bizkaia
Abuztua 4 Plentziako XXIII. Ikurriña Bizkaia
Uztaila 28 Algortako Portuzarra IX Ikurriña Bizkaia
Uztaila 22 V Bandera Bixigu Eguna Gipuzkoa
Uztaila 21 Hibaikako VI. Ikurriña Gipuzkoa
Uztaila 15 IV Bandera Donostiarra Gipuzkoa
Uztaila 8 Pasaiako XXVIII. Ikurrina Gipuzkoa
Ekaina 30 Kofradiaren XVIII. Ikurriña Gipuzkoa
Ekaina 23 VIII Bandera Ayuntamiento de Gozón Asturias