2016 Denboraldia  2. Taldea

VI. ZUMAIAKO IKURRINA

descarga Dosierra

Azken eguneratzea 21-01-2022 12:01

descarga Izen emate orriak

Las listas no son definitivas hasta 5 min. antes de cada tanda

descarga Emaitzak deskargatu

Azken eguneratzea 21-01-2022 12:01

Sailkapena

Elkartea Denbora Puntuak
OIARTZUN 21:26,37 14
ZUMAIA 21:40,76 13
DONOSTIARRA B 21:43,52 12
HIBAIKA A.E. 21:46,38 11
ARKOTE HELVETIA 21:53,22 10
IBERIA 21:54,05 9
BERMEO-MUNDAKA AVIA 21:55,22 8
C.R. VALLE DE CAMARGO 21:57,06 7
ELANTXOBE-IDAR 22:06,64 6
10º KAIKU PRODUCHA 22:22,96 5
11º GETXO ARRAUN 22:25,95 4
12º LUTXANA A.E. 22:34,33 3
13º S.D. SANTOÑA C.R. 23:22,78 2
14º C.R. COLINDRES 23:31,73 1

Txandak

1. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 KAIKU PRODUCHA 5:12 11:02 16:32 22:22,96
2 S.D. SANTOÑA C.R. 5:21 11:24 17:14 23:22,78
3 C.R. COLINDRES 5:17 11:31 17:23 23:31,73
2 ELANTXOBE-IDAR 5:01 10:48 16:15 22:06,64
3 LUTXANA A.E. 5:05 11:23 16:48 22:34,33
4 IBERIA 4:54 10:42 16:03 21:54,05
2. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 DONOSTIARRA B 5:02 10:43 16:11 21:43,52
2 ZUMAIA 5:05 10:45 16:07 21:40,76
3 C.R. VALLE DE CAMARGO 5:05 10:46 16:15 21:57,06
4 BERMEO-MUNDAKA AVIA 5:06 10:47 16:17 21:55,22
3. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 ARKOTE HELVETIA 5:09 10:47 16:18 21:53,22
2 GETXO ARRAUN 5:14 11:03 16:38 22:25,95
3 OIARTZUN 4:58 10:31 15:55 21:26,37
4 HIBAIKA A.E. 5:03 10:43 16:11 21:46,38

Igo

Emaitza guztiak 2016 Denboraldia

Abuztua 27 XXIII. BANDERA DEL ASÓN Cantabria
Abuztua 21 XXIV BANDERA AYUNTAMIENTO DE CAMARGO Cantabria
Abuztua 20 XXVIII REGATA DE TRAINERAS DE PLENTZIA Bizkaia
Abuztua 13 XLVI. BANDERA DE SANTOÑA - MEMORIAL FERNANDO PALACIO Cantabria
Abuztua 6 II. OIARTZUNGO IKURRINA-PASAIA Gipuzkoa
Uztaila 31 XV.BANDERA AYUNTAMIENTO DE SESTAO Bizkaia
Uztaila 30 VI. ZUMAIAKO IKURRINA Gipuzkoa
Uztaila 24 II. BANDERA IBERIA-SESTAO Bizkaia
Uztaila 23 MUNDAKAKO XVIII. IKURRIÑA Bizkaia
Uztaila 17 ALGORTAKO PORTUZAHARRA XIII. IKURRINA Bizkaia
Uztaila 16 ERRENTERIAKO HIRIA IV. IKURRIÑA Gipuzkoa
Uztaila 9 VII BANDERA KAIARRIBA - GRUPO AMENABAR Gipuzkoa
Uztaila 3 XXIX ELANTXOBEKO ESTROPADA - GRUPO IDAR Bizkaia
Uztaila 2 XXIX. BANDERA DE ERANDIO Bizkaia