2016 Denboraldia  1. Taldea

BANDERA AÑO JUBILAR LEBANIEGO

descarga Dosierra

Azken eguneratzea 21-01-2022 12:01

descarga Izen emate orriak

Las listas no son definitivas hasta 5 min. antes de cada tanda

descarga Emaitzak deskargatu

Azken eguneratzea 21-01-2022 12:01

Sailkapena

Elkartea Denbora Puntuak
ONDARROA A.E. 20:44,28 12
GETARIA 20:50,11 11
SDR PEDREÑA 20:53,41 10
DONOSTIARRA 20:53,90 9
LEKITTARRA-ELECNOR-BM 21:00,16 8
DEUSTO-BILBAO 21:12,82 7
SANTURTZI-IBERDROLA 21:24,43 6
ORIO-BABYAUTO 21:29,71 5
NT2 HONDARRIBIA 21:30,41 4
10º ZARAUTZ-NAVASCAL 21:33,58 3
11º SANPEDROTARRA A.E. 21:55,92 2
12º SDR CASTREÑA-REND&PREV 23:20,92 1

Oharrak

1º ONDARROA AE 20:18,48 41:02,76

2º GETARIA 20:22,41 41:12,52

3º SDR PEDREÑA 20:22,76 41:16,17

4º DONOSTIARRA 20:29,98 41:23,88

5º LEKITTARRA-ELECNOR-BM 20:32,41 41:32,57

6º DEUSTO-BILBAO 20:39,98 41:52,80

7º ORIO-BABYAUTO 20:47,84 42:17,55

8º SANTURTZI-IBERDROLA 20:57,99 42:22,42

9º NT2 HONDARRIBIA 21:06,12 42:36,53

10º ZARAUTZ-NAVASCAL 21:11,57 42:45,15

11º SANPEDROTARRA AE 21:31,45 43:27,37

12º SDR CASTREÑA REND&PREV 21:58,53 45:19,45

Txandak

1. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 ZARAUTZ-NAVASCAL 5:08 10:38 16:05 21:33,58
2 SANPEDROTARRA A.E. 5:15 10:50 16:23 21:55,92
3 SDR CASTREÑA-REND&PREV 5:31 11:31 17:21 23:20,92
4 NT2 HONDARRIBIA 5:07 10:36 16:03 21:30,41
2. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 ORIO-BABYAUTO 5:05 10:40 16:03 21:29,71
2 SANTURTZI-IBERDROLA 5:04 10:33 15:57 21:24,43
3 LEKITTARRA-ELECNOR-BM 4:59 10:20 15:36 21:00,16
4 DEUSTO-BILBAO 5:01 10:25 15:44 21:12,82
3. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 GETARIA 4:58 10:16 15:29 20:50,11
2 DONOSTIARRA 4:54 10:20 15:33 20:53,90
3 ONDARROA A.E. 4:51 10:13 15:22 20:44,28
4 SDR PEDREÑA 4:58 10:23 15:36 20:53,41

Igo

Emaitza guztiak 2016 Denboraldia

Abuztua 21 XXXIX VILLA DE BILBAO Bizkaia
Abuztua 15 VII. ZARAUTZ ARRAUN ELKARTEAREN IKURRIÑA Gipuzkoa
Abuztua 14 XLIV. BANDERA CIUDAD DE CASTRO URDIALES - X. MEMORIAL AVELINO IBAÑEZ Cantabria
Abuztua 7 XXXII. PASAIAKO IKURRINA Gipuzkoa
Abuztua 6 XXXII. ONDARROAKO BANDERA - MAHALA SARIA Bizkaia
Uztaila 31 XXXI. El Correo Ikurrina - BBK Sari Nagusia (2ª jornada) Bizkaia
Uztaila 30 XXXI. El Correo Ikurrina - BBK Sari Nagusia (1ª jornada) Bizkaia
Uztaila 24 BANDERA AÑO JUBILAR LEBANIEGO Cantabria
Uztaila 23 XI. BANDERA MARINA DE CUDEYO - G.P. DYNASOL Cantabria
Uztaila 16 IX. BIXIGU EGUNA IKURRIÑA Gipuzkoa
Uztaila 9 IX. BANDERA DONOSTIARRA-KAIARRIBA GRUPO AMENABAR Gipuzkoa
Uztaila 3 XXXVII IKURRIÑA ILUSTRE AYTO DE SANTURTZI Bizkaia
Ekaina 26 VII. GETARIAKO ESTROPADA Gipuzkoa
Ekaina 25 X. HONDARRIBIKO ARRANTZALEEN KOFRADIAKO BANDERA - XXI. REGATA PROMOCIÓN DE HONDARRIBIA Gipuzkoa
Ekaina 18 BILBAO 716 ANIVERSARIO Bizkaia