2016 Denboraldia  1. Taldea

XLIV. BANDERA CIUDAD DE CASTRO URDIALES - X. MEMORIAL AVELINO IBAÑEZ

  • Data
    2016 Abu 14
  • Ordua
    12:00
  • Linean (4 kale, 4 luze)
  • Castro Urdiales (Cantabria) Mapa ikusi

descarga Dosierra

Azken eguneratzea 21-01-2022 12:01

descarga Izen emate orriak

Las listas no son definitivas hasta 5 min. antes de cada tanda

descarga Emaitzak deskargatu

Azken eguneratzea 21-01-2022 12:01

Sailkapena

Elkartea Denbora Puntuak
ONDARROA A.E. 20:02,59 12
GETARIA 20:06,67 11
DEUSTO-BILBAO 20:21,98 10
DONOSTIARRA 20:27,61 9
SDR PEDREÑA 20:32,03 8
LEKITTARRA-ELECNOR-BM 20:40,43 7
NT2 HONDARRIBIA 20:47,74 6
ZARAUTZ-NAVASCAL 20:49,08 5
ORIO-BABYAUTO 20:51,47 4
10º SANTURTZI-IBERDROLA 20:53,55 3
11º SANPEDROTARRA A.E. 21:28,46 2
12º SDR CASTREÑA-REND&PREV 21:33,71 1

Txandak

1. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 SDR CASTREÑA-REND&PREV 5:13 10:32 16:14 21:33,71
2 SANPEDROTARRA A.E. 5:16 10:34 16:10 21:28,46
3 SANTURTZI-IBERDROLA 5:05 10:13 15:40 20:53,55
4 ZARAUTZ-NAVASCAL 5:03 10:14 15:43 20:49,08
2. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 LEKITTARRA-ELECNOR-BM 5:02 10:06 15:33 20:40,43
2 ORIO-BABYAUTO 5:04 10:14 15:43 20:51,47
3 NT2 HONDARRIBIA 5:05 10:12 15:40 20:47,74
4 DEUSTO-BILBAO 5:01 10:04 15:25 20:21,98
3. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 DONOSTIARRA 4:59 10:01 15:27 20:27,61
2 SDR PEDREÑA 5:02 10:04 15:32 20:32,03
3 ONDARROA A.E. 4:55 9:51 15:15 20:02,59
4 GETARIA 5:00 9:55 15:13 20:06,67

Igo

Emaitza guztiak 2016 Denboraldia

Abuztua 21 XXXIX VILLA DE BILBAO Bizkaia
Abuztua 15 VII. ZARAUTZ ARRAUN ELKARTEAREN IKURRIÑA Gipuzkoa
Abuztua 14 XLIV. BANDERA CIUDAD DE CASTRO URDIALES - X. MEMORIAL AVELINO IBAÑEZ Cantabria
Abuztua 7 XXXII. PASAIAKO IKURRINA Gipuzkoa
Abuztua 6 XXXII. ONDARROAKO BANDERA - MAHALA SARIA Bizkaia
Uztaila 31 XXXI. El Correo Ikurrina - BBK Sari Nagusia (2ª jornada) Bizkaia
Uztaila 30 XXXI. El Correo Ikurrina - BBK Sari Nagusia (1ª jornada) Bizkaia
Uztaila 24 BANDERA AÑO JUBILAR LEBANIEGO Cantabria
Uztaila 23 XI. BANDERA MARINA DE CUDEYO - G.P. DYNASOL Cantabria
Uztaila 16 IX. BIXIGU EGUNA IKURRIÑA Gipuzkoa
Uztaila 9 IX. BANDERA DONOSTIARRA-KAIARRIBA GRUPO AMENABAR Gipuzkoa
Uztaila 3 XXXVII IKURRIÑA ILUSTRE AYTO DE SANTURTZI Bizkaia
Ekaina 26 VII. GETARIAKO ESTROPADA Gipuzkoa
Ekaina 25 X. HONDARRIBIKO ARRANTZALEEN KOFRADIAKO BANDERA - XXI. REGATA PROMOCIÓN DE HONDARRIBIA Gipuzkoa
Ekaina 18 BILBAO 716 ANIVERSARIO Bizkaia