0
Iruzkinak

2009 Denboraldia  2. Taldea

XVII Bandera Ria del Ason

  • Data
    2009 Abu 22
  • Ordua
    18:00
  • Banakako erlojupekoa (7 kale, 4 luze)
  • Colindres (Cantabria) Mapa ikusi

descarga Izen emate Orriak ikusi

Las listas no son definitivas hasta 5 min. antes de cada tanda

Sailkapena

Elkartea Denbora Puntuak
Santoña Excelente 20:50.02 13
Trintxerpe Funeraria Vascon. 20:50.03 12
Getxo Arraun 21:05.65 11
Deusto - Tecuni 21:10.91 10
Naturhouse - Mundaka 21:13.90 9
Ciudad de Santander 21:17.59 8
Zumaiako A.E. 21:37.11 7
Hibaika A.E. 21:37.60 6
C.R. Colindres 21:54.95 5
10º Donostiarra 22:15.14 4
11º C.N. Luanco 22:20.48 3
12º Lutxana A.E. 22:35.22 2
13º Raspas A.E. 22:43.45 1

Oharrak

10 segundos a Colindres ya aplicados articulo 27 no coger la estacha

10 segundos a Deusto por lo mismo

Txandak

1. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 Raspas A.E. 6:08 11:12 17:44 22:43.45
2 Lutxana A.E. 6:10 11:08 17:42 22:35.22
3 Donostiarra 6:04 10:59 17:24 22:15.14
4 C.N. Luanco 6:01 11:00 17:24 22:20.48
5 Hibaika A.E. 5:50 10:37 16:45 21:37.60
6 Zumaiako A.E. 5:48 10:39 16:47 21:37.11
7 C.R. Colindres 5:51 10:42 16:54 21:54.95
2. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 Naturhouse - Mundaka 5:29 10:29 16:16 21:13.90
2 Ciudad de Santander 5:25 10:26 16:17 21:17.59
3 Santoña Excelente 5:23 10:18 15:58 20:50.02
4 Getxo Arraun 5:24 10:20 16:04 21:05.65
5 Trintxerpe Funeraria Vascon. 5:19 10:16 15:56 20:50.03
6 Deusto - Tecuni 5:34 10:28 16:06 21:10.91

Igo

Argazkiak

Iruzkinak (0)

Zure Iruzkina

Emaitza guztiak 2009 Denboraldia

Abuztua 30 XXXIX Bandera Excmo. Ayto. de Santoña Cantabria
Abuztua 29 XXII Bandera de Erandio Bizkaia
Abuztua 22 XVII Bandera Ria del Ason Cantabria
Abuztua 16 XXXII Villa de Bilbao Bizkaia
Abuztua 15 Areatako XII bandera Bizkaia
Abuztua 2 Zumaiako ikurrina Gipuzkoa
Abuztua 1 Algortako portuzarra VI ikurrina Bizkaia
Uztaila 26 XL Bandera ciudad de Santander Cantabria
Uztaila 25 Hibaikako III ikurrina Gipuzkoa
Uztaila 19 I Bandera Ciudad De Avilés Asturias
Uztaila 12 Trintxerpeko XII ikurrina Gipuzkoa
Uztaila 5 Donibane Ziburuko 19 estropadak Francia
Ekaina 28 Bandera Donostiarra Kaiarriba Gipuzkoa
Ekaina 21 Mundakako XI ikurrina Bizkaia
Ekaina 20 V Bandera de traineras de Gozon Asturias