0
Iruzkinak

2009 Denboraldia  2. Taldea

Trintxerpeko XII ikurrina

  • Data
    2009 Uzt 12
  • Ordua
    12:00
  • Banakako erlojupekoa (7 kale, 4 luze)
  • Pasaia (Gipuzkoa) Mapa ikusi

descarga Dosierra

Azken eguneratzea 11-07-2009 18:46

descarga Izen emate orriak

Las listas no son definitivas hasta 5 min. antes de cada tanda

Sailkapena

Elkartea Denbora Puntuak
Getxo Arraun 19:21,76 13
Trintxerpe Funeraria Vascon. 19:25,93 12
Santoña Excelente 19:36,26 11
Deusto - Tecuni 19:38,14 10
Naturhouse - Mundaka 19:39,46 9
C.R. Colindres 19:45,78 8
Ciudad de Santander 19:48,38 7
Zumaiako A.E. 19:54,99 6
Donostiarra 20:05,71 5
10º Hibaika A.E. 20:15,25 4
11º C.N. Luanco 20:23,16 3
12º Raspas A.E. 20:44,34 2
13º Lutxana A.E. 20:53,00 1

Txandak

1. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 Raspas A.E. 04:56,00 10:17,00 15:40,00 20:44,34
2 Donostiarra 04:43,00 09:51,00 15:06,00 20:05,71
3 Lutxana A.E. 04:55,00 10:13,00 15:44,00 20:53,00
4 Hibaika A.E. 04:42,00 09:52,00 15:23,00 20:15,00
5 C.N. Luanco 04:50,00 10:02,00 15:19,00 20:23,16
2. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 Zumaiako A.E. 04:41,00 09:46,00 14:55,00 19:54,99
2 Santoña Excelente 04:36,00 09:34,00 14:43,00 19:36,26
3 Getxo Arraun 04:35,00 09:30,00 14:30,00 19:21,76
4 Naturhouse - Mundaka 04:39,00 09:40,00 14:44,00 19:39,46
5 Ciudad de Santander 04:36,00 09:39,00 14:47,00 19:48,38
3. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 C.R. Colindres 04:37,00 09:37,00 14:46,00 19:45,78
2 Deusto - Tecuni 04:38,00 09:43,00 14:47,00 19:38,14
3 Trintxerpe Funeraria Vascon. 04:31,00 09:31,00 14:34,00 19:25,00

Igo

Argazkiak

Iruzkinak (0)

Zure Iruzkina

Emaitza guztiak 2009 Denboraldia

Abuztua 30 XXXIX Bandera Excmo. Ayto. de Santoña Cantabria
Abuztua 29 XXII Bandera de Erandio Bizkaia
Abuztua 22 XVII Bandera Ria del Ason Cantabria
Abuztua 16 XXXII Villa de Bilbao Bizkaia
Abuztua 15 Areatako XII bandera Bizkaia
Abuztua 2 Zumaiako ikurrina Gipuzkoa
Abuztua 1 Algortako portuzarra VI ikurrina Bizkaia
Uztaila 26 XL Bandera ciudad de Santander Cantabria
Uztaila 25 Hibaikako III ikurrina Gipuzkoa
Uztaila 19 I Bandera Ciudad De Avilés Asturias
Uztaila 12 Trintxerpeko XII ikurrina Gipuzkoa
Uztaila 5 Donibane Ziburuko 19 estropadak Francia
Ekaina 28 Bandera Donostiarra Kaiarriba Gipuzkoa
Ekaina 21 Mundakako XI ikurrina Bizkaia
Ekaina 20 V Bandera de traineras de Gozon Asturias